Суд так і не арештував майно Табачника - він встиг подарувати його своїй матері

  30 Жовтня, 2015 11:35
  Підозру Табачнику було складено ще в травні цього року, але кримінальну справу відкрили тільки 9 вересня. За цей час екс-міністр і переоформив свою нерухомість.
  Дмитро Табачник
  Фото: відкриті джерела
  Дмитро Табачник

  Майно екс-міністра освіти Дмитра Табачника суд так і не арештував, бо він встиг подарувати його своїй матері Аллі Табачник.

  Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду столиці від 23 жовтня.

  Як повідомляється, суд не наклав арешт на квартиру, будинок та земельну ділянку, оскільки зараз воно вже не належить Дмитру Табачнику, а його матір не фігурує в справі, порушеній проти нього..

  Це при тому, що підозру Табачнику складено було ще в травні цього року, проте вручити її не вдалося, бо екс-чиновник зник. У червні СБУ оголосила його в розшук. Саму ж кримінальну справу проти Табачника відкрили 9 вересня. За цей час екс-міністр і переоформив свою нерухомість.

  77-річна матір Алла Табачник отримала в "дарунок" такі об’єкти: квартира (126,5 кв м, вул. Ярославів Вал, 28), земельні ділянки (0,86 га у смт Козин), будинок в Козині (площею 673 кв). У тому ж селищі також є будинок його брата та бізнес-партнера Ігоря Черненка.

  Слідчий ГПУ зміг через суд арештувати тільки банківські рахунки у "Приватбанку", "Сбербанку Росії", і "Промінвестбанку". Суми невідомі. Остання декларація (за 2012 рік) свідчить, що на рахунках в нього було 9,5 млн грн.

  Нагадаємо, Дмитра Табачника підозрюють у заволодінні держмайном в особливо великих розмірах.

  Він змовився з іншими посадовцями Міністерства освіти, а також керівниками підприємства "Ріотрейд", "Укр Буд Менеджмент", "Видавничий дім Прадес", "Артбуд" та заволодів держмайном на загальну суму 35 млн грн, яке перебувало у сфері управління відомства, а саме: нерухомістю в будівлі "Інфоресурс" та в будівлі "Об’єднання щодо торгівлі та постачанню" в центрі Києва.

  Раніше ЗМІ писали, що на матір Табачник переписав будинок, що знаходиться в Конча-Заспі.

  Теги : Дмитро Табачник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів