Суд розблокував рахунок "Нафтогазвидобування"

  27 Грудня, 2015 16:42
  Печерський суд зняв арешт з рахунку компанії Ахметова "Нафтогазвидобування".
  Фото з відкритих джерел

  Печерський суд Києва зняв арешт з одного з рахунків компанії "Нафтогазвидобування", визнавши, що гроші, що знаходяться там, мають чисте походження.

  Про це тало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 22 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє "Перша інстанція".

  Зазначається, що згідно з судовим документом, представник ЗАТ "Нафтогазвидобування" звернулася до суду з клопотанням про часткову відміну арешту майна – рахунка, з якого компанія "Нафтогазвидобування" сплачує податки та інші обов'язкові платежі.

  Підкреслюється, що арешт був накладений в середині літа 2015 року в рамках невказаного кримінального розслідування.

  Наголошується, заявник зазначив, що не має можливості відраховувати платежі до бюджету, а несвоєчасна сплата є підставою для зупинення права користування надрами, через що компанія просила частково скасувати арешт майна, а саме, по видатковій частині рахунку.

  Зазначається, що суд не лише задовольнив клопотання адвокатів, але й вказав у рішенні, що кошти на рахунку "Нафтогазвидобування" не перераховувались злочинним шляхом.

  Як відомо, раніше Печерський суд Києва за позовом представника ПАТ "Нафтогазвидобування" скасував арешт вуглеводнів, видобутих на Семиренківському родовищі в Полтавській області.

  Теги : суд арешт печерський суд нафтогазвидобування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів