Суд визнав законним довічний вирок Пукачу

  6 Сiчня, 2016 14:15
  Захист Пукача просив суд пом'якшити йому міру покарання, змінивши пожиттєве ув'язнення на 8 років тримання під вартою.
  Фото з відкритих джерел

  Апеляційний суд Києва визнав законним довічний вирок екс-генералу Олексію Пукачу за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

  Наголошується, що слідством встановлено, факт отримання Пукачем усного наказу від тодішнього глави МВС Юрія Кравченка встановити стеження за журналістом через його критичні статті на адресу вищого керівництва країни, а потім розправитися з ним.

  Крім того, суд визнав Пукача винним в умисному знищенні в 2003 році документів МВС про ведення негласного спостереження, зокрема, оперативної картотеки.

  Як відомо, суд мав оголосити рішення ще 30 грудня 2015 року, проте переніс засідання на 6 січня.

  Зазначимо, що захист Пукача просив суд пом'якшити йому міру покарання, змінивши пожиттєве ув'язнення на 8 років тримання під вартою, в той час, як представник вдови Гонгадзе Мирослави та представники Генпрокуратури просили суд залишити вирок чинним.

  Нагадаємо, під час останнього судового засідання Пукач наголосив, що не мав мотиву і злочинного умислу на вбивство Гонгадзе, зауваживши при цьому, що не переховувався від слідства.

  Як відомо, на початку 2013 року Печерський райсуд Києва визнав Пукача винним у вбивстві Георгія Гонгадзе і засудив його до довічного ув’язнення. Через рік суд почав у закритому режимі розглядати апеляцію на вирок.

  Наприкінці минулого року Генпрокуратура виступила за відкритий розгляд справи, і 6 лютого Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про відкритий режим слухання.

  Теги : апеляція суд Олексій Пукач Гонгадзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів