Суд над Корбаном триває 25 годин. Захист заявляє про фальсифікації

  28 Грудня, 2015 08:37
  Відвід судді, "тітушки", відмова від знесилених адвокатів, та спроба підроблення – скандальне і рекордне за тривалістю засідання триває.
  Адвокати Корбана під час судового засідання
  Фото: Yevheniya Kravchuk
  Адвокати Корбана під час судового засідання

  Судове засідання з обрання запобіжного заходу для лідера УКРОПу Геннадія Корбана, що іде вже 25 годин, і досі триває. Захист вимагає відводу прокурора у цій справі, який сфальсифікував результати медобстеження.

  Про це пише у Facebook прес-секретар партії Євгенія Кравчук. За її словами, суддя Дніпровського райсуду м. Києва Микола Чаус вийшов до нарадчої кімнати для розгляду відповідного клопотання адвокатів.

  "До того замість результатів медичного обстеження Геннадія Корбана слідчі Генпрокуратури у справі представили судді результати кардіограми іншої особи – громадянина Бутейкіна 1987 року. Коли факт фальсифікації був виявлений суддею, прокурори взялися розшукувати начебто "справжні" результати обстеження лідера УКРОПу. Сторона захисту заявляє про фальсифікацію доказів та відвід прокурора, який вчинив службове підроблення" – написала Євгенія Кравчук.

  Напередодні захист заявив про відвід судді Оксани Бірси, звинувативши її у недотриманні процесуального кодексу.

  Зазначимо також, що розгляд клопотання адвокатів  Корбана про відвід судді Миколи Чауса затягнувся майже на всю ніч. Після відмови судді Оксани Бірси задовольнити заяву про відвід судді Чауса, той продовжив судове засідання.


  Суддя Чаус
  Суддя Чаус

  Корбан заявив, що на час розгляду заяви про відвід судді Чауса він відмовився від адвокатів, адже враховуючи тривалість засідання, вони перебувають у поганому психо-емоційному стані.

  Раніше суддя відмовила стороні захисту Корбана у забезпеченні невідкладного судово-медичного обстеження.

  Окрім того, в залі суду сталися сутички за участю людей спортивної зовнішності. Десятки "тітушок" кидали пляшки в присутніх, у відповідь хтось зірвав протигаз та розпилив піну в їхній бік. Наразі невідомо, хто були ці люди. Журналісти зазначають, що правоохоронці, які перекрили частину залу до президії суду, не чинили їм спротиву.

  Теги : суд Корбан тітушки партія "УКРОП" фальсифікація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів