Суд дозволив обшукати офіс компанії Мартиненка

  12 Вересня, 2016 15:44
  Солом'янський райсуд Києва дозволив провести обшук в австрійському офісі компанії, яку пов'язують з екс-нардепом Мартиненком.

  Солом'янський райсуд Києва дозволив провести обшук в австрійському офісі компанії-посередника Steuermann Investitions und Handelsgesellschaft GmbH, яку пов'язують з екс-нардепом Миколою Мартиненком.

  Про це, посилаючись на визначення суду від 22 серпня, повідомляє УП, зазначаючи, що саме через цю фірму здійснювались закупівлі продукції державним "Східним гірничо-збагачувальним комбінатом" (СхідГЗК).

  При цьому наголошується: згідно із судовим рішенням, "обшук планується провести з метою вилучення речей і документів, які можуть бути використані у кримінальному провадженні, що стосується закупівлі держпідприємством "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" продукції через австрійську компанію".

  Крім того, суд також надав право доступу до ряду договорів, які стосуються даного кримінального провадження.

  Зазначимо: згідно з судовими рішеннями, посадові особи ДП СхідГЗК закуповували продукцію (урановий концентрат) не у прямого виробника, а у австрійської Steuermann Investitions, що, як вважає НАБУ, нанесло державі збиток на 12,55 млн доларів.

  Теги : микола мартиненко Солом'янський райсуд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів