Студентів, які вступили з підробленими сертифікатами ЗНО, відрахують - ГПУ

  23 Листопада, 2015 14:45
  Кримінальної відповідальності вдасться уникнути тим студентам, які самі зізнаються у скоєному.
  Фото: відкриті джерела

  Генпрокуратура вимагає від ректорів низки університетів відрахувати студентів, які вступили на основі фіктивних сертифікатів про результати зовнішнього незалежного оцінювання.

  Про це розповіли в прес-центрі ГПУ.

  Як повідомляється, Генпрокуратура знайшла завдяки комп'ютерно-технічним екпертизам підтвердження фактів використання абітурієнтами для вступу до вузів фальшивих сертифікатів про результати тестування.

  Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, подання неправдивих відомостей про проходження ЗНО є підставою відрахування студента.

  Зокрема, листи з таким проханням ГПУ надіслала ректорам Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного медичного університету ім. О. Богомольця, Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого, Київської нацакадемії внутрішніх справ та іншим.

  Водночас, Генпрокуратура попросила студентів зізнатися у скоєному, інакше доведеться нести кримінальну відповідальність.

  Як відомо, в липні ГПУ запідозрила посадових осіб Центру оцінювання знань у зловживанні службовим становищем. СБУ виявила факти незаконного втручання в реєстр незалежного тестування.

  Підозру оголосили першому заступнику директора Центру. Суд призначив йому як запобіжний захід - домашній арешт.

  Ігоря Лікарчука відсторонили від виконання обов'язків.

  вання.

  Теги : студенти зно відрахування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів