Стерненко заявив про погрози від Киви: Ми вас, активістів, у землю будемо закопувати

  2 Жовтня, 2018 15:58
  Присутні правоохоронці мовчали та не робили екс-раднику Авакова жодних зауважень, розповів активіст.

  Колишній лідер одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко розповів про те, як екс-радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива погрожував йому у присутності правоохоронців.

  Про це Стерненко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, інцидент трапився 1 жовтня в приміщенні головного слідчого управління Національної поліції Києва, де він ознайомлювався із матеріалами проваджень стосовно нападів на нього.

  "Коли вже закінчував, приблизно о 16:45, відкрились двері, і в кабінет, де був я та двоє слідчих, увійшов кандидат в президенти Ілля Кива в супроводі невідомого мені чоловіка, імовірно співробітника МВС. З його поведінки було помітно, що зі слідчими вони знайомі, – написав Стерненко. – Він впізнав мене та почав бігати по кабінету і кричати, що "жизнь прожить — нє полє пєрєйті" та "каждому воздастся"… Також сказав, що він воював, і скоро буде в країні наводити порядок. І додав "ви, актівісти, жить нє дайотє нікому. Ми вас, актівістов, в зємлю будєм закапывать". Я відповів, що сприймаю його слова як прямі погрози на свою адресу та попередив, що у випадку нападу буду захищатись усіма доступними способами".

  За словами Стерненко, увесь цей час слідчі мовчали та не робили Киві жодних зауважень.

  "Можна було б поставитись до цієї ситуації з іронією, бо що взяти з такого, як Кива? Якби не деякі моменти. Злочин Кивою було скоєно прямо при співробітниках поліції. Реакції — нуль. На мене вже було скоєно три напади, і будь-які погрози на свою адресу я сприймаю як реальні. Кива не є самостійною фігурою. Він тісно пов‘язаний з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. І дуже цікаво, чи він погрожував мені від свого імені, чи це сформована думка очільника міністерства?" – додав Стерненко.

  При цьому він закликав інших активістів "робити висновки та озброюватись", щоб бути готовими дати відсіч нападникам.

  Нагадаємо, 24 травня в Одесі двоє чоловіків напали на Сергія Стерненка у дворі його будинку. В результаті нападу загинув один з нападників.

  Раніше Стерненку стріляли в голову з травматичного пістолета, але тоді йому вдалося затримати нападника.

  Теги : Арсен Аваков ілля кива сергій стерненко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів