Сталось: Київрада розірвала договір із забудовником на Осокорках

  28 Травня, 2015 13:40
  Хоч у забудовника наявні всі документи, розірвати договір оренди Київраду змусила "відповідальність перед громадою".
  Фото з відкритих джерел

  Київська міська рада розірвала договір за згодою сторін зі скандальним забудовником "Скай-Буд ЛТД" на право оренди земельної ділянки біля метро "Осокорки".

  За таке рішення проголосували 88 із 99 депутатів, зареєстрованих у залі.

  Як відомо, ініціатором проекту рішення був міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, це "відповідальність перед громадою", яка виступала проти забудови.

  Він зазначив, що в забудовника все в порядку з документами, однак через виникнення масових заворушень на місці скандальної забудови Київрада була змушена переглянути договір оренди. Його розірвуть, надавши забудовнику альтернативні інвестиційні проекти в якості компенсації.

  Щодо цієї земділянки, то їй планується надати статус скверу. Однак сьогодні Київрада так і не змогла розглянути це питання як невідкладне, бо ще немає правової оцінки рішення про розірвання договору оренди.

  Як повідомлялось, скандальний забудовник з Осокорків хотів компенсації за розірвання договору оренди . Відповідний лист від компанії оприлюднили перед початком голосування. Кличко заявляв, що влада намагається знайти компромісне рішення в цьому питанні.

  Теги : Київрада Осокорки забудовник договір оренди розірвання договору
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів