Стало відомо, як розкішно живе голова зовнішньої розвідки України

  22 Жовтня, 2015 17:24
  Найбільш інтенсивно будівництво йшло у 2013-2015 роках.
  Віктор Гвоздь
  Фото з відкритих джерел
  Віктор Гвоздь

  Журналісти виявили, де живе голова Служби зовнішньої розвідки Віктор Гвоздь.

  Живе він в особняку на ділянці площею 0,7 га, в селі Горбовичі під Києвом. Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші".

  На території - чотири будинки. Один непривабливий стоїть з боку вулиці, другий − величезний - у центрі двору. Цей другий будинок має площу 634 кв. м.

  Ще один будинок схожий на критий басейн. І четвертий − найменший − очевидно, для господарських потреб.

  На території є футбольне поле, тренажери, дві альтанки і навіть дитячий майданчик.

  Родина Гвоздя почала змінювати цільове призначення землі − з ведення сільського господарства на обслуговування житлового будинку, ще з 2009 року. За документами, у 2013 році будинок побудували, "але сусіди запевняють, що закінчили будівництво тільки цього року − коли Віктора Гвоздя призначали керівником Служби зовнішньої розвідки", говориться у програмі.

  Журналістам спочатку погрожувала дружина посадовця, але потім заявила, що її чоловік перебуває у шпиталі, та поспілкується з журналістами пізніше. Але при наступному візиті, з ними вже спілкувався чоловік, який спочатку представився начальником охорони Віктором Івановичем, а потім Дмитром. Він приїхав на авто з номерами, записаними на одну з військових частин служби зовнішньої розвідки.

  Чоловік погрожував журналістам, сказав, що їм не можна висвітлювати адресу проживання особи, яка охороняє державу, та порадив звернутися до прес-служби Гвоздя.

  У прес-службі підтвердили наявність маєтку. Кошти, за офіційною версією, він заробив 15-20 років тому, знаходячись на дипломатичній службі.

  Згідно з офіційною біографією, в 1993-95 рр. Гвоздь служив у миротворчій місії ООН в колишній Югославії, а в 1996-99 рр. обіймав посаду аташе з питань оборони при посольстві України в Хорватії та Боснії і Герцеговині. У 2000-2003 рр. Гвоздь був представником Міноборони в ООН, членом делегації України в Радбезі ООН.

  Теги : розвідка будинок маєток віктор гвоздь
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів