У будинку на Хмельницького, який обвалився, планувалося відкрити кафе

  26 Лютого, 2016 13:25
  Перекриття завалилось внаслідок демонтажу перегородки на одному з поверхів.

  На першому поверсі будинку в Києві, який впав вчора, облаштовували кав'ярню. Власник громадського закладу ще перебуває під завалами.

  Про це журналістам розповів один з постраждалих будівельників Іван Химинець, що наразі знаходиться у 17-й лікарні Києва.

  Будівельник повідомив, що він зі своїми колегами в момент, коли обвалились перекриття на верхніх поверхах, займався облаштуванням першого поверху, де мала б бути кав'ярня.

  Химинець додав, що перекриття між 1 та 2 поверхами було новим, і найімовірніше, обвалилося від удару зверху уламками старих дерев`яних перекриттів.

  "Обвал стався через те, що була прибрана перегородка, яку демонтувала інша бригада. Ми там займалися шпаклюванням та готувалися класти плитку”, – сказав будівельник.

  Нагадаємо, 25 лютого у центрі столиці в аварійному будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 12-14 обвалилися кілька поверхів.

  Одну людину знайдено мертвою.

  Як заявив мер Києва Віталій Кличко, будівельні роботи у зазначеному будинку проводилися з порушенням техніки безпеки й без жодних дозвільних документів.

  Теги : Київ будинок кав'ярня обвал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів