Стали відомі вимоги людей в камуфляжі з "Козацького"

  21 Лютого, 2016 17:20
  Метою даної акції є завершення Революції гідності.
  Фото: відкриті джерела

  Організація "Революційні праві сили", яка зайняла кілька приміщень в столичному готелі "Козацький" та розмістила наметове містечко на Майдані Незалежності, розповіло про свої "вимоги" та "мету".

  Про це стало відомо з брифінгу представників "РПС", пишуть ЗМІ.

  Лідер "Партії захисників вітчизни", колишній депутат Юрій Кармазін наголосив, що результатом консультацій з різними суспільно-політичними силами стала програма дій даного руху "За відновлення конституційного ладу в Україні".

  Згідно з нею, політичні в'язні мають бути звільнені, відправлені у відставку уряд, глава Нацбанку, секретар РНБО, керівник Генштабу ЗСУ, очільники силових відомств; участь у керівництві державою має бути заборонена всім, хто останні десять років був при владі та "приніс величезної шкоди країні".

  Окрім того, програма передбачає розслідування дій уряду, парламенту та апарату президента.

  Кармазін додав, що рух закликає негайно зібрати пленарне засідання парламенту для розгляду "вимог українського народу" та усунення негативних впливів від "помилкового курсу Кабміну та Верховної Ради протягом останніх 2 років".

  Учасники руху також вимагають встановити воєнний стан на Донбасі та Криму, визнати Мінські домовленості антинародними та антиконституційними, перейти на новий формат врегулювання конфлікту на сході України із залученням Туреччини та Польщі.

  Економічними вимогами "РПС" є: відділ влади від бізнесу, прозоре тарифоутворення, заборона на підвищення тарифів у сфері житлово-комунального господарства, народний контроль за природними монополіями, запровадження держуправління у фінустановах з російським капіталом, мораторій на кредити Міжнародного Валютного Фонду, Світового банку та інших всесвітніх банківських організацій.

  За словами члена організації "Білий молот","айдарівця", а тепер - представника "РПС" Антона Бондаренка, метою даної акції є завершення Революції гідності.

  Він наголосив, що акція є мирною, однак до РПС приєдналися військові з добровольчих батальйонів, Збройних сил, тому, у разі спроб силового розгону чи провокацій - бойові об'єднання стануть на захист народу.

  Раніше повідомлялося, що активісти мають покинути готель "Козацький" - Міноборони запропонувало їм інше приміщення.

  Теги : готель "Козацький" Радикальні праві сили
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів