Оприлюднено подробиці затримання зятя Ківалова

  2 Грудня, 2015 14:48
  Оперативники побоялися звернутись за санкціями на затримання до судів, з якими пов'язані затримані.

  Оприлюднено подробиці корупційної діяльності та затримання чинного заступника прокурора Подільського району Києва Олексія Білого та колишнього прокурора цього району Сергія Нечипоренка.

  Про це повідомив на брифінгу прокурор ГПУ Владислав Куценко.

  Затримання проводили співробітники прокуратури Київської області та СБУ.

  Начальник управління внутрішньої безпеки СБУ Владислав Косинський заявив, що затримати хабарників вдалося завдяки багатомісячній серйозній розробці.

  "Тут нетипова ситуація - особа посередника, який отримував хабар, нам набагато цікавіше, ніж особа чинного прокурора", - зазначив він. Тобто, мається на увазі особа саме Нечипоренка.

  За словами Косинського, той є "класичним прикладом співробітника колишньої системи, який намагається знайти своє місце в новій системі координат за допомогою вибудовування нових корупційних схем і пошуку нових подільників". 

  Косинський визнав, що його підлеглі та робітники прокуратури "побоялися провести певні обшуки" та "побоялися звернутися до місцевих судів на отримання санкції" на ці обшуки.

  "Дійсно, фактично проведенню обшуків завадила недовіра сьогодні, як сформувалося у нас, правоохоронців, до окремих суддів. Ми не віримо, що інформація не вийде назовні, за стіни суду, і операція буде проведена", - додав Куценко. 

  Косинський уточнив, що до кримінальної відповідальності були притягнуті не тільки особи, які отримали хабар, але також і посередники, і ті, хто давав хабар. За його словами, в їх числі "представники дуже відомих європейських підприємств". 

  Нагадаємо, Нечипоренку та Білому призначена застава в 3,045 млн грн.

  Теги : Ківалов суди сергій нечипоренко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів