Сталі відомі подробиці справи "Бруснички"

  3 Листопада, 2015 12:37
  Торгівельна мережа Ахметова не припиняє сумнівний бізнес з окупованими територіями.

  Менеджмент торгової мережі "Брусничка" підозрюють у переказі 500 млн грн на рахунки комерційних структур, що діють на територіях, окупованих "ДНР" і "ЛНР".

  Керівництво мережі регулярно проводило операції з 15 фірмами, які регулярно платять "податки" у "міністерство доходів і зборів" ДНР.

  У схемі була задіяна структура, через яку відмито понад 50 млн грн.

  Для мінімізації оподаткування керівники мережі проводили операції з неврахованою готівкою та реалізовували товари сумнівного походження.

  Кримінальна справа розслідується за ч. 3 ст. 191 (розкрадання коштів).

  У ТОВ "Український Рітейл", яке керує мережею "Брусничка", спростували обшуки у головному офісі мережі. Компанія повідомляє, що здійснює свою діяльність відповідно до українського законодавства і щомісяця відраховує податки та обов'язкові платежі до бюджетів України різних рівнів.

  "Брусничка" входить у холдинг СКМ, що належить Рінату Ахметову. Станом на березень 2015 року в мережі було близько 140 магазинів у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях.

  Нагадаємо, за словами глави СБУ Василя Грицака, керівники "Бруснички" вкрали 26,7 млн грн, а також мінімізували податки в бюджет на близько 500 млн грн.

  Теги : брусничка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів