Повідомлено нові обставини затримання Лукаш

  5 Листопада, 2015 16:57
  Правоохоронці будуть розслідувати заяви екс-міністра юстиції під час Майдану та факт візування нею "диктаторських законів 16 січня".

  Екс-міністр юстиції Олена Лукаш була затримана в Києві після повернення в Україну.

  Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко на брифінгу в Києві.

  На брифінгу представники СБУ та ГПУ показали відео, на якому Лукаш інформує, що перебуває в Києві й готова давати свідчення правоохоронним органам. Також вона заявила, що під час затримання її права порушено не було.

  Серед іншого, правоохоронці розслідуватимуть заяви екс-міністра юстиції Олени Лукаш під час Майдану та факт візування нею "диктаторських законів 16 січня".

  Зазначимо, що журналіст Павло Шеремет у Twitter наголосив, що останнім часом Лукаш перебувала у Києві, й СБУ про це знала, однак не арештовувала її. "Чому арештували зараз, не зрозуміло", – написав він.

  Нагадаємо, 28 травня 2014 року прокуратура Києва зробила заяву про реєстрацію кримінальних проваджень щодо Лукаш. Йшлося про вчинення Лукаш правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367 (Службова недбалість), ч. 2 ст. 361 КК (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп`ютерних мереж чи мереж електрозв`язку), пов’язаних з припиненням роботи всіх єдиних та державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції.

  10 вересня СБУ оголосила Лукаш у розшук.

  Теги : ГПУ СБУ кримінальне провадження олена лукаш
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів