США можуть передати Україні технологію бронювання "Хамві"

  25 Сiчня, 2016 16:11
  Передані Україні "Хамві" можуть одягнути в броню.

  Українська влада веде переговори з американською компанією Textron Systems щодо передачі технології бронювання військових автомобілів "Хамві", повідомив autocentre.ua.

  Нагадаємо, минулого року Україна отримала від військових США близько двохсот легких тактичних автомобілів "Хамві". Більшість позашляховиків виявились знятими зі зберігання, а деякі автомобілі мали навіть двері з брезенту. Від самого початку експлуатації "Хамві" стало зрозуміло, що вони потребують доопрацювання. Найбільшою була потреба у бронюванні, оскільки для виконання завдань мобільними групами ЗСУ чи СБУ потрібні були захищені автомобілі.

  На переговорах з Textron Systems йдеться про те, що в Україну приїдуть американські фахівці, готові поділитися технологіями бронювання з вітчизняними оборонними
  підприємствами. Якщо порівняти з такими ж роботами Textron Systems, то броньований за їхньою технологією "Хамві" може мати рівень захисту Stanag 4, який захистить
  від великокаліберного кулемета 14,5 мм. На машину повинні поставити посилену підвіску коліс і більш потужний дизель Cummnis, який має 285 к. с.

  Теги : США Хамві Textron Systems
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів