Справу проти Злочевського розслідує НАБУ – Ситник

  31 Сiчня, 2016 10:11
  Голова НАБУ заявив, що відкрите окреме кримінальне провадження за фактом зняття в Лондоні арешту з рахунків Злочевського.
  Фото з відкритих джерел

  Антикорупційне бюро розслідує справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського.

  Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник.

  "Залишити цю справу НАБУ було моїм рішенням, оскільки часто, коли  я зустрічаюся з нашими міжнародними партнерами, задають питання законності зняття арешту в Лондоні з рахунків Злочевського і наскільки можливо було цього уникнути, якби справа належним чином розслідувалася", - йдеться в заяві. 

  Крім того, Ситник уточнив, що є окреме кримінальне провадження за фактом зняття в Лондоні арешту з рахунків Злочевського, а до подій по інших кримінальних провадженнях Злочевський може бути причетний. 

  Як відомо, згідно з рішенням суду від 25 грудня, оприлюдненого в Єдиному державному реєстрі судових рішень, з майна Злочевського знято накладений 2 лютого 2015 року арешт.

  У рішенні суду зазначається: арешт з майна необхідно зняти, оскільки Злочевському так і не вручили офіційну підозру безпосередньо в руки, а передали її через адвоката.

  Справу проти Злочевського порушили 27 березня 2014 року за ч. 3 статті 368-2 Кримінального кодексу – "Незаконне збагачення": набуття службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, або передача нею таких активів іншій особі.

  Теги : Артем Ситник НАБУ микола злочевський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів