Справа Шеремета: суд дозволив доступ до документів "Української правди" та "17 каналу"

  16 Вересня, 2016 22:52
  Слідчим надано право тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю.

  Печерський райсуд Києва надав слідчим тимчасовий доступ до звітів про страхування та сплату обов’язкових платежів "Української правди" та "17 каналу" в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

  Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на відповідну ухвалу суду.

  Як зазначається, слідчі отримали тимчасовий доступ до документів та відомостей, які перебувають у володінні Головного управління Пенсійного фонду.

  Зокрема, доступ надано до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю: інформації в електронному і друкованому вигляді, а також копій документів щодо подання звітів про страхування й сплату обов’язкових платежів у період з 27 липня 2001 року й дотепер.

  Так, слідчі отримають у розпорядження документи ГО "Українська правда", ПП "Українська правда", ТОВ "Інтернет Медіа", ГО "Солідарні Медіа", ТОВ "Нові – Медіа", ТОВ "ІА 17 каналу".

  Також своєю ухвалою суд розкрив слідчим інформацію про працівників цих підприємств.

  Нагадаємо, відомий журналіст Павло Шеремет загинув унаслідок вибуху авто вранці 20 липня у Києві. Машина належала керівнику "Української правди" Олені Притулі. Загибель журналіста кваліфіковано як умисне вбивство.

  На місці вибуху першими виявилися журналісти "17 каналу", які нібито чекали міського голову Києва Віталія Кличка біля його будинку, тоді як мер столиці того дня був за кордоном.

  Теги : вбивство Українська правда 17 канал Павло Шеремет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів