Справа "Ощадбанку": суд зняв браслет з двох підозрюваних

  8 Сiчня, 2019 14:00
  Водночас підозрюваним у справі про розкрадання 20 млн доларів продовжено інші обов’язки.

  Солом’янський райсуд Києва зняв електронні браслети з колишнього головного бухгалтера агрохолдингу "Креатив" Тетяни Слюсаренко та екс-директора "Заводу модифікованих жирів" Сергія Тимченка, підозрюваних у причетності до розкрадання 20 млн доларів "Ощадбанку".

  Таке рішення ухвалив слідчий суддя Вадим Сенін за результатами розгляду клопотань Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє Слово і Діло.

  Прокурор САП Валентин Мусіяка просив суд продовжити дію всіх обов’язків, покладених на Тимченка і Слюсаренко. Суддя Сенін частково задовольнив клопотання прокурора.

  Так, суд продовжив дію таких обов’язків екс-головбуха "Креативу": прибувати на першу вимогу, повідомляти про зміну місць проживання або роботи, утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у справі, а також здати на зберігання закордонні паспорти. Однак суд зняв з неї браслет і заборону без дозволу залишати місце проживання.

  Зняв браслет суд і з екс-директора заводу, залишивши зобов’язання прибувати на першу вимогу, не відлучатися з місця проживання без дозволу, повідомляти про зміну місць проживання або роботи, утримуватися від спілкування зі свідками та іншими фігурантами справи, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

  Нагадаємо, раніше суд повернув закордонний паспорт підозрюваному в причетності до розкрадання 20 млн доларів "Ощадбанку" сину народного депутата Станіслава Березкіна Максиму.

  Теги : розкрадання Ощадбанк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів