Справа Гандзюк: голова Херсонської облради Мангер заявив про готовність піти з посади

  4 Лютого, 2019 22:58
  Втім, за словами чиновника, його доля залежить від рішення депутатів.

  Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер заявив, що у разі, якщо депутати обласної ради підтримають таке рішення, він готовий піти з посади через справу загиблої активістки Катерини Гандзюк.

  Про це він повідомив в ефірі Громадського.

  На питання, чи готовий Мангер піти з посади, якшо соціальний тиск щодо справи Гандзюк буде тривати, він сказав, що це залежить від рішення депутатів.

  "На сьогодні голова облради обирається за (рішенням – Ред.) кількості депутатів, які присутні в обласній раді, так? Якщо у депутатів буде таке бажання (усунути з посади – Ред.), то є процедура... і я завжди підкорююсь закону", – заявив він.

  Мангер також прокоментував свої зв'язки із Олексієм Левіним, якого підозрюють в організації нападу на Гандзюк.

  "Пан Лєвін є помічником депутата пана Ставицького, це депутат облради. Я з ним спілкувався рівно настільки як з помічником депутата, на цьому крапка. Пані Катерину я особисто не знав, ми з нею ніколи не спілкувались, взагалі ніде не перетинались з нею… ", — наголосив Мангер.

  Нагадаємо, раніше керівник Херсонської обласної ради Владислав Мангер призупинив членство у партії ВО "Батьківщина" на час розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

  Теги : Херсонська область Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів