Співробітники "ЖЛ" завітали додому до міністра юстиції Петренка

  5 Грудня, 2015 17:59
  Однак чиновнику вкотре не вдалося побороти свій переляк – до мітингувальників він так і не вийшов.

  У суботу, 5 грудня, в Печерському районі міста Києва за адресою проживання міністра юстиції Павла Петренка відбулася акція протесту, організована працівниками житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", роботу якої було заблоковано внаслідок протиправних дій чиновника.

  Йдеться про незаконне виключення підприємства з державного реєстру юридичних осіб, що є складовою рейдерської схеми захоплення ТДВ "ЖЛ", спроби реалізувати яку здійснюються народним депутатом Сергієм Пашинським.

  Не отримавши відповіді на свої запитання під час попередніх акцій під Мін’юстом, працівники підприємства організували мітинг біля будинку, в якому проживає глава відомства. Однак міністр Петренко не зважився вийти до мітингувальників.

  Житомиряни не мають наміру припиняти боротьбу, адже йдеться про робочі місця понад 2000 осіб.

  Такі своєрідні відвідини було анонсовано протестувальниками напередодні під стінами міністерства юстиції, коли ані очільник Мін’юсту, ані його заступник Гія Гецадзе не вийшли до житомирян.

  Нагадаємо, працівники ТДВ "ЖЛ" кілька днів утримували оборону безпосередньо на території фабрики, аби уникнути силового захоплення, яке мало бути виконане спеціально найнятими "тітушками" з міста Києва та Київської області.

  2 грудня з метою привернення уваги західних партнерів було проведено акцію протесту в місті Житомирі під час шведсько-українського форуму з енергоефективності та чистих технологій. Наступного дня мітинг відбувся вже в Києві, біля міністерства юстиції, та тривав два дні.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» Гія Гецадзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів