Чиновники Мін’юсту переховуються від мітингувальників з Житомира

  4 Грудня, 2015 18:38
  Міністр та його заступник, попри надані раніше обіцянки розібратися в ситуації, взагалі не з’явилися у відомстві.

  Сьогодні, 4 грудня, під стінами міністерства юстиції продовжився мітинг працівників житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", метою якого є унеможливлення рейдерського захоплення підприємства.

  Напередодні заступник міністра юстиції Гія Гецадзе зобов’язався з’ясувати обставини конфлікту та надати відповідний коментар до 14-ї години п’ятниці. Однак обіцянку виконано не було. Понад те – високопосадовець взагалі не з’явився на робочому місці. Спроби юристів фабрики зв’язатися з ним у присутності журналістів також не мали успіху.   Мітингувальники налаштовані рішуче і в суботу, 5 грудня мають намір продовжити акцію під стінами будинку міністра юстиції Павла Петренка

  Нагадаємо, діяльність кондитерської фабрики було паралізовано через неправомірні дії державного реєстратора, якими підприємство було незаконно виключено з державного реєстру юридичних осіб. Керівництво ТДВ "ЖЛ" заявляє про причетність до цього правопорушення міністра юстиції Павла Петренка та голови Державної реєстраційної служби.

  Як повідомлялося раніше, спроби рейдерського захоплення фабрики "ЖЛ" здійснюються депутатом Сергієм Пашинським та його компаньйоном Сергієм Тищенком на підставі незаконного рішення Тернопільского суду. Крім того, Пашинський організовує силове захоплення території підприємства. Для реалізації цієї схеми було залучено "тітушок" з міста Києва та області.

  Працівники ТДВ "ЖЛ" на знак протесту оголосили страйк.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський тітушки житомир сергій тищенко рейдерське захоплення акція протесту «ЖЛ» Гія Гецадзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів