Співробітники "Херсонеса Таврійського" саботують новопризначеного директора

  4 Серпня, 2015 14:02
  Колектив музею відмовляється працювати під керівництвом священика.

  Співробітники кримського заповідника "Херсонес Таврійський" висловили рішучий протест проти призначення директором музею протоієрея Сергія Халюти.

  На зборах працівників музею, які відбулися 3 серпня, було одноголосно прийнято резолюцію з проханням до влади Севастополя скасувати наказ про призначення Халюти.

  Колектив упевнений в необхідності повернути колишнього директора заповідника Андрія Кулагіна, якого, на їхню думку, було звільнено з процесуальними порушеннями.

  Документ був переданий новому директору музею, замміністра культури РФ Володимиру Арістархову, а також начальнику головного управління культури та охорони об'єктів культурної спадщини Севастополя Тетяні Андрєєвій.

  Нагадаємо, Благочинного Севастопольського округу Сімферопольської єпархії РПЦ протоієрея Сергій Халюту було призначено директором "Херсонеса Таврійського" 29 липня згідно з рішенням губернатора Севастополя Сергія Меняйла. Працівники культури і науки розкритикували це призначення та заявили, що воно загрожує функціонуванню заповідника як науково-дослідного центру.

  Теги : Крим Росія протест призначення Херсонес Таврійський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів