Співробітники ГПУ їздять на автомобілях, вартість яких перевищує їхні кількарічні заробітки

  14 Листопада, 2015 14:05
  Але або заперечують це, або взагалі заявляють, що не працюють в Генпрокуратурі.
  Фото з відкритих джерел

  Десятки працівників Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України користуються автомобілями вартістю в кілька своїх річних зарплат.

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Зазначається, що деяких співробітників, які їздять на роботу дорогими автівками, вдалося ідентифікувати.

  Наприклад, Toyota Land Cruiser Prado, вартість якого становить від 35 тисяч американських доларів, зареєстрований на Лодочникова Дмитра Олександровича, який зробив блискучу кар'єру за президентства Віктора Януковича.

  Проте вже напередодні Євромайдану, 12 листопада 2013 року, радник юстиції Лодочников був звільнений з посади слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури області в порядку переведення до Генеральної прокуратури України.

  Наголошується, що у декларації за 2013 рік Лодочников задекларував зарплату близько 10 тисяч гривень на місяць.

  В той же час, Олексій Нечипоренко, який ще на початку року працював звичайним слідчим прокуратури Києва, володіє позашляховиком Volkswagen Touareg, вартістю від 40 тисяч доларів. Сам Нечипоренко стверджує, що в нього "маленька, але хороша" зарплата, саме тому він задекларував позашляховик".

  На трохи дешевшому Volkswagen Touareg (від 25 тисяч доларів) на роботу їздить прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Головного слідчого управління Лойфман Дмитро. Згідно з декларацією за 2013 рік, він заробляв близько 15 тисяч гривень на місяць.

  Крім того, слідчий Генеральної прокуратури України Іван Чолак зізнався, що має автівку середнього класу – Skoda Octavia, проте авторам розслідування вдалося зафіксувати, як Чолак приїжджає у Головне слідче управління на Range Rover, який, щоправда, зареєстрований на родичку слідчого.

  Зазначається, що загалом людей, які щодня їздять до Головного слідчого управління на розкішних автівках, можна поділити на дві категорії: ті, які заперечують роботу в ГПУ і ті, які заперечують наявність дорогих машин.

  Оцінку авто для "Схем", робив незалежний експерт, який багато років очолював дилерські компанії в Україні.

  Теги : ГПУ Янукович автомобілі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів