Співробітники ДФС незаконно блокують АЗС "БРСМ-Нафта" на Дніпропетровщині

  23 Грудня, 2016 18:16
  Держслужбовці заблокували роботу семи АЗС, не маючи на це жодного документального дозволу.

  Сьогодні зранку слідчі ДФС заблокували роботу семи АЗС "БРСМ-Нафта" на Дніпропетровщині, перекривши в’їзд на АЗС автобусами. При собі представники податкової поліції не мали жодного документального дозволу. І лише після обіду слідчі отримали свіжі ухвали суду, які вже традиційно базуються на заяві начебто одного з клієнтів АЗС "БРСМ-Нафта". На ухвалах ще навіть не встигли висохнути печатка та підпис судді.

  "Обшук проведений за невмотивованою ухвалою суду, на підставі необґрунтованого клопотання слідчого. І до того ж обшук провів слідчий без відповідного доручення. Прізвище слідчого в документах зазначено не було, та й загалом, обшук проведений з грубими порушеннями закону. А самі слідчі під час обшуку вийшли за межі дозволу, наданого судом", – заявляє директор юридичної компанії "Лекс-груп" Людмила Машкіна.

  "Слідчі незаконно опечатали всі без винятку паливно-мастильні матеріали, в той час коли в ухвалі було надано дозвіл лише на вилучення незаконно виготовленого палива та обладнання для його виробництва. Проте, ані такого палива, ані такого обладнання на АЗС слідчими виявлено не було, а відтак і підстав для вилучення нафтопродуктів, резервуарів та ємностей слідчі не мали. Більше того, підстави для вилучення майна при обшуку взагалі не передбачені законом", – підкреслила юрист Людмила Машкіна.

  Така ж ситуація і в інших областях країни. Ухвали на основі начебто скарги одного клієнта виносяться таким чином, що податківці арештовують майно усіх АЗС в області без жодних проб та експертиз. Таким чином, податківці явно демонструють намір не розібратися в суті скарги, а просто заблокувати якомога більше АЗС "БРСМ-Нафта" одночасно.

  "Сам відбір проб здійснюється з грубими порушеннями закону: без залучення сертифікованих спеціалістів, без застосування спеціального устаткування та обладнання, а також не в належну тару та безпосередньо з пістолетів, що суперечить Інструкції ДСТУ 4488:2005. Все це виключає можливість використання відібраних зразків в якості доказів і також доводить, що мета податківців не з’ясування суті скарги, а просто блокування АЗС", – наголошує директор юридичної компанії "Лекс-груп" Людмила Машкіна.

  Не складно здогадатися, що наступним кроком податкової поліції стане протизаконне вивезення пального з АЗС у приватних бензовозах у невідомому напрямку, як це вже було на Одещині.

  Нагадаємо, тиск ДФС на всеукраїнську мережу "БРСМ-Нафта" триває понад 2 місяці. Представники мережі акцентують увагу на тому, що дії податківців своєю нелогічністю та протизаконністю дуже нагадують рейдерську атаку, але у виконанні держслужбовців. 

  Теги : Державна фіскальна служба АЗС БРСМ-Нафта рейдерське захоплення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів