Співмешканка прокурора АТО при доході у 1 678 гривень придбала авто за 1,21 млн

  26 Сiчня, 2016 12:47
  НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення військового прокурора сил АТО.
  Фото з відкритих джерел

  Співмешканка військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика Ірина Німець у 2014 році придбала позашляховик вартістю 1,21 млн гривень, вказавши при цьому річний дохід у розмірі 1 687 гривень.

  Про це свідчить ухвала Солом’янскього райсуду від 15 січня 2016 року, повідомляють "Наші гроші".

  Зазначається: у рамках кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення (ст.368-2 ККУ) військового прокурора сил АТО, Національне антикорупційне бюро звернулося до суду з проханням надати доступ до документів щодо придбання позашляховиків Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн., придбаного Німець, та Тoyota RAV4 вартістю 459 тис грн., який було оформлено на матір прокурора Світлану Кулик.

  Наголошується: жоден з цих автомобілів не зазначений у декларації Кулика за 2014 рік, оскільки ні матір, ні співмешканку, котра за даними слідства є матір’ю його дітей, він у декларації в розділ "Члени родини" не вписав.

  Підкреслюється: згідно з договорами купівлі-продажу вказаних автівок, розрахунок за позашляховики мав здійснюватися безготівковим платежем на рахунок фірми-постачальника в "Кредіт Агріколь Банк", проте розрахунок за обидві машини здійснювався шляхом перерахування з одного й того ж рахунку в "Діамантбанку", на який кошти вносилися готівкою, про що свідчать відповідні квитанції.

  Відтак, наголосили у НАБУ, фактично позашляховики купувались за готівку.

  Разом з тим, обґрунтовуючи необхідність перевірки обставин придбання автівок співмешканкою Кулика, Антикорупційне бюро вказало той факт, що згідно з даними ДФС, офіційний дохід Німець у 2014 році, тобто у рік придбання автомобіля, складав 1 687 грн., а сукупний дохід за останні десять років (2005-2015 рр.) – 111 962 грн., що в 10 разів менше вартості придбаного авто.

  Наголошується, що для з’ясування розміру видатків прокурора Кулика, його співмешканки та матері суд задовольнив прохання НАБУ та надав доступ до банківських документів.

  Наголосимо, це вже не перша перевірка купівлі майна Куликом та його родиною. У 2014 році військовий прокурор сил АТО задекларував трикімнатну квартиру площею 249,3 кв.м. в елітному ЖК "Диптомат-Холл", яку раніше було арештовано по іншій справі харківським судом. Обидва факти наразі перевіряє НАБУ

  Крім того, у цьому ж житловому комплексі квартири мають Світлана Кулик та Ірина Німець, при цьому остання придбала нежитлове приміщення на 88 кв.м у тому ж 2014 році, а в 2015 – ще 2 гаражі на 21 і 14 кв.м.

  Теги : АТО банк прокурор авто декларація про доходи НАБУ квартири
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів