Спецслужби РФ "накручували" голоси за петиції на сайті Порошенка – СБУ

  9 Липня, 2016 12:17
  Боти віддали значну частину голосів на підтримку "особливого регіону розвитку "Слобожанщина ".

  Служба безпеки України викрила механізм російських спецслужб зі штучного "накручення" голосів за рішення, запропоновані в електронних петиціях на сайті глави держави.

  Про це інформує прес-центр спецслужби.

  Так, увагу оперативників СБУ привернула петиція про запровадження на території Харківської області "особливого регіону розвитку "Слобожанщина", яку зареєстрував один із членів колишньої Компартії України.

  Співробітники спецслужби спільно з працівниками ІТ-відділу Адміністрації президента з’ясували, що голоси "накручували" з ІР-адрес, розташованих у Тирасполі (20%), Луганську (10%), Москві (6%) та Краснодоні (3%).

  Зазначається, що станом на 10 травня ця петиція отримала близько 45 тис. голосів, із яких 20 тис. було одразу видалено, як такі, що повністю відносяться до так званих ботів.

  Із решти 25 тис. голосів лише 30% є реальними користувачами мережі Інтернет, а 70% – викликають обґрунтовану підозру щодо автентичності й мають ознаки ботів.

  Оперативники спецслужби також встановили низку SMM- та SEO-компаній, які надавали платні послуги для фейкових голосувань. Як зазначають у СБУ, вартість їхніх послуг становила 7-10 гривень за голос.

  Теги : СБУ петиція спецслужби РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів