Спалах поліомієліту: МОЗ направить вакцини в регіони протягом тижня

  4 Вересня, 2015 19:31
  МОЗ розробив першочергові кроки з реагування та протидії поширення захворювання на поліомієліт в Україні.
  Фото з відкритих джерел

  Міністерство охорони здоров'я планує перерозподілити та направити вакцини від поліомієліту в регіони протягом одного-півтора тижнів. Про це йдеться в повідомленні відомства.

  Як зазначається, зараз на складах підприємства "Укрвакцина" МОЗ знаходиться 600 тис інактивованої та 1,1 млн доз оральної полівакцини, які будуть розподілені і спрямовані в регіони протягом найближчих одного-півтора тижнів

  Заступник міністра Ігор Перегинець повідомив, що Україна в якості гуманітарної допомоги має загалом отримати 3,7 млн доз оральної вакцини проти поліомієліту та 1,1 млн доз інактивованої поліовакцини.

  Окрім того, в регіонах України ще є залишки вакцини проти поліомієліту - приблизно 60 тис. доз, із них майже 2 тис. - у Закарпатті.

  "Діти будуть вакцинуватися незалежно від імунізаційного статусу і безкоштовно. Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб за допомогою наших міжнародних партнерів про необхідність цієї імунізації знали якомога ширше", - сказав Перегинець.

  Також МОЗ розробив першочергові кроки з реагування та протидії поширення захворювання на поліомієліт в Україні. Так, створиться оперативний штаб, до якого ввійдуть представники відповідальних підвідомчих структур, Всесвітньої організації охорони здоров'я та ЮНІСЕФ.

  Передбачається якнайшвидше отримання другої партії гуманітарної допомоги вакцин проти поліомієліту, посилення епіднагляду в країні, розвезення гуманітарної допомоги в регіональні установи охорони здоров'я.

  Теги : МОЗ вакцини поліомієліт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів