Солом’янський суд тимчасово переїде в будівлю Шевченківського райсуду

  14 Червня, 2016 12:04
  У згорілому приміщенні працювати неможливо через сильну закіптявість і підтопленість.

  Солом’янський районний суд Києва, який напередодні постраждав унаслідок пожежі, має намір тимчасово продовжити роботу в будівлі Шевченківського райсуду.

  Про це повідомляє прес-служба Державної судової адміністрації.

  Як зазначається, 13 червня на місці пожежі, що сталася в приміщенні на вул. Максима Кривоноса, 25, побував голова ДСА Зіновій Холоднюк.

  У будівлі суду вогнем пошкоджено приміщення кримінальної канцелярії, повністю вигорів коридор, а перекриття 3-го поверху прогоріло від високих температур, що створює загрозу обвалу стелі.

  Решта кабінетів суддів від вогню не постраждали, проте працювати у них неможливо через сильну закіптявість і підтопленість.

  Тому було вирішено, що судді, які розглядають кримінальні справи, а також серверне обладнання переїдуть в інше приміщення Солом’янського суду, розташоване на вул. полковника Шутова, 1.

  Водночас судді, які розглядають цивільні та кримінальні справи, працюватимуть у приміщенні Шевченківського районного суду на вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-Б.

  Як повідомлялося, внаслідок пожежі у Солом’янському районному суді Києва постраждали матеріали з уже розглянутими кримінальними провадженнями, решта – вціліли.

  Теги : пожежа Шевченківський райсуд Солом'янський райсуд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів