Соцмережі заповнені "доказами" участі Яценюка в чеченській війні

  9 Вересня, 2015 08:51
  Заява голови Слідкому РФ "підняла на вуха" всю інтернет-спільноту.

  Заява голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна про причетність прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка в російсько-чеченській війні у 1994-1995 роках "підняла на вуха" всю інтернет-спільноту.

  Політики та звичайні користувачі соцмереж моментально відреагували на новину сотнями фотожаб, мемів та анекдотів з цього приводу. Одразу знайшлась купа "доказів" участі Яценюка у першій Чеченській та почали ширитись легенди і розповіді про те, як студент-третьокурсник Чернівецького університету з інтелігентної родини "мочив" росіян за наказом Саши Білого.

  Нагадаємо, російські слідчі вважають, що Яценюк воював у Чечні в підрозділі "Вікінг" під командуванням Олександра Музичка. На думку слідчих, український прем’єр брав участь у двох збройних операціях проти ЗС РФ в місті Грозний, а також у тортурах і розстрілах полонених.

  Глава следственного комитета России Бастрыкин, на голубом глазу заявил, что Арсений Яценюк в 1994 году воевал в Чечне....

  Posted by Антон Геращенко on 8 сентября 2015 г.

  Порылся по фото/видеоархивам, которые я снимал сопровождая Арсения Петровича во время первой чеченской, где-то под Грозн...

  Posted by Антон Геращенко on 8 сентября 2015 г.

  Я так понял, Яценюку скоро героя России дадут, как Кадырову с Ямадаевыми.

  Posted by Дмитро Гнап on 8 сентября 2015 г
  Теги : Арсеній Яценюк Чечня соцмережі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів