Соціальну ID-картку кожен львів’янин отримає вже у вересні

  6 Серпня, 2015 14:24
  Першими "картку львів’янина" отримають учасники АТО.

  Міська влада Львова анонсувала отримання мешканцями міста персональної соціальної ID-картки, починаючи з вересня 2015 року. Відповідний меморандум, що стосується запровадження "Електронної картки львів’янина", було підписано Ощадбанком спільно з керівництвом міста.

  Картка забезпечить більше зручності в отриманні комунальних, державних та приватних послуг, забезпечить її власнику знижки в торговельних мережах міста, в транспорті, закладах медицини, освіти і культури.

  Окрім контактного та безконтактного чіпів, на картці передбачено електронно-цифровий підпис користувача. Ця функція допоможе підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання електронних послуг.

  Насамперед картку нададуть львів’янам-учасникам АТО. Заплановано звільнити бійців від оплати комунальних послуг та забезпечити їм знижки у приватних медичних закладах, безкоштовну реабілітацію, а також отримання їхніми дітьми безоплатного оздоровлення і харчування у школах та дитячих садочках.

  ID-картка – є одним із кроків на шляху запланованого впровадження в Україні системи електронного урядування – е-governance. 

  Теги : картки львів пільги електронний уряд електронне адміністрування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів