Соболєв: Іноземні судді боротимуться з топ-корупціонерами

  30 Червня, 2016 19:36
  Судді, залучені Україною з-за кордону, розглядатимуть топові корупційні справи.

  Найбільше питання боротьби з корупцією в Україні на сьогодні – як в умовах панування клептократії поставити перед судом найвищих корупціонерів і отримати справедливі вироки.

  Про це під час круглого столу на тему "Перспективи та практичні механізми запровадження в Україні спеціалізованих антикорупційних судів" заявив народний депутат Єгор Соболєв, передає кореспондент UA1.  "Я вважаю що нам треба поставитись до топ-корупції, як до міжнародної справи. Топ-корупція давно вже стала глобальною", – сказав нардеп.

  За його словами, наразі приїзд іноземних суддів слугуватиме найкращою гарантією того, що антикорупційний суд буде справді дієвим.

  "Приїзд зараз іноземних суддів зі Сполучених Штатів, Європейського союзу з досвідом великих вироків проти великих корупціонерів – на нашу думку, це є найкращою гарантією, що антикорупційний суд буде справді антикорупційним", – зауважив Соболєв.

  Нардеп наголосив, що іноземні судді, відповідно до закону, працюватимуть в Україні як присяжні у топових корупційних справах.

  Теги : корупція судді єгор соболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів