"Смотрящий" за СБУ від Кононенка подав уже 16 позовів до ЗМІ та активістів

  20 Вересня, 2017 10:35
  Заступник Грицака спробує через суд захистити свою честь та гідність.

  Починаючи з квітня 2017 року, заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина подав 16 позовів проти журналістів та активістів щодо захисту честі та гідності або спростування інформації.

  Це випливає з даних, опублікованих на сайті "Судова влада".

  Зокрема, на розгляді у судді Києво-Святошинського райсуду Київської області Пінкевич Н.С. перебуває 5 заяв Демчини про визнання інформації недостовірною та її спростування. Усі вони були подані до суду 18 квітня 2017 року.

  Ще 5 позовів заступник глави СБУ подав у Шевченківський райсуд Києва до народного депутата Сергія Лещенка, журналіста Дмитра Гнапа, телеканалів ZIK та "112 Україна", ГО "Слідство. Інфо", Національної суспільної телерадіокомпанії України, Громадського телебачення та телерадіокомпанії "ЛЮКС".

  Із цих 5 позовів три позовні заяви суди вже повернули Демчині як такі, що не відповідали вимогам Цивільного процесуального кодексу України.

  На розгляді у Печерському райсуді Києва перебуває 3 позови Демчини до глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, екс-заступника генпрокурора Віталія Каська та інтернет видання "Голос.UA".

  Також ще 2 позови заступника глави СБУ проти народного депутата Сергія Лещенка перебувають на розгляді в Подільському районному суді Києва.

  Крім того, нещодавно Демчина подав позов до журналу "Новое время".

  Варто зазначити, що Павла Демчину називають наближеним до президентського фаворита Ігоря Кононенка і "смотрящим" за СБУ від партії влади.

  Наприкінці серпня цього року президент Петро Порошенко присвоїв першому заступникові глави СБУ Василя Грицака звання генерал-лейтенанта.

  Теги : СБУ Порошенко БПП Петро Порошенко Ігор Кононенко судові позови Павло Демчина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів