Слідчі отримали доступ до документів про закупівлю рюкзаків для МВС

  15 Березня, 2016 10:27
  Слідчим нададуть тимчасовий доступ до оригіналів документів про закупівлю рюкзаків для МВС, з можливістю вилучення їх копій.
  Фото з відкритих джерел

  Печерський районний суд Києва надав Головній військовій прокуратурі доступ до документів щодо закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ у 2015 році.

  Про це свідчить ухвала суду від 22 лютого, в якій вказано, що суд задовольнив клопотання слідчого Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури Покидька частково: слідчим нададуть "тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю вилучення їх копій та до оригіналів речей з можливістю вилучення їх зразків в оригіналі, що перебувають у володінні МВС".

  Крім того, в ухвалі зазначено, що ці документи є "єдиним джерелом інформації, яке може засвідчити або спростувати обставини можливого зловживання службовим становищем службовими особами МВС".

  Таким чином, про наміри провести експертизу відео з прихованої камери, на якому син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства, не йдеться.

  Строк дії ухвали – 1 місяць, який обраховується з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

  Нагадаємо, уже доведена причетність сина Авакова до корупційної схеми з рюкзаками для МВС.

  Теги : МВС військова прокуратура Арсен Аваков Чеботар печерський суд Олександр Аваков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів