Скіпальський: Влада "не помічає" 2000 безробітних, які просять про допомогу

  21 Квiтня, 2016 17:03
  Екс-заступник голови СБУ занепокоєний тим, що українські можновладці турбуються про громадян лиш декларативно.

  Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, родоначальник української контррозвідки, двічі заступник голови СБУ, голова Спілки офіцерів України в інтерв’ю виданню "Обозреватель" прокоментував рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ".  Скіпальський звинувачує у ситуації, що склалася навколо підприємства, вище керівництво держави.

  "Президент декларує, що він їде у Львів, турбуючись, що японці там відкривають завод і дві тисячі робочих місць. А тут під носом фабрика не працює. І ніхто не бачить. Головне, що причина є – це діяльність і депутатів, і влади", – зазначає він.

  Скіпальський підкреслює, що йдеться про ті ж дві тисячі робочих місць для українських громадян, які було втрачено внаслідок бездіяльності влади.

  Також він наголосив на незаконності дій поліції, яка уклала з рейдерами договір на охорону фабрики, попри судове рішення щодо неправомірної діяльності останніх. Усе це відбувається з відома міністра МВС Арсена Авакова та керівництва Національної поліції.  

  Генерал-лейтенант додав, що зазначена ситуація є лиш одним епізодом серед безлічі подібних випадків рейдерства, які констатуються по всій Україні.

  Нагадаємо, працівники Житомирської кондфабрики ТДВ "ЖЛ" вже п’ятий місяць протистоять рейдерам, які захопили їхнє підприємство. Зокрема розпочато збір підписів під петицією президенту Порошенку з проханням втрутитися в ситуацію.

  Однак наразі журналістами UA1 з’ясовано, що цей канал зв’язку з главою держави не діє – голоси підписувачів просто не реєструються на сайті. Коментарів з цього приводу в Адміністрації президента отримати не вдалося.

  Теги : Порошенко Арсен Аваков Скіпальський рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів