Скасовано обмеження на оформлення закордонних паспортів

  6 Сiчня, 2016 17:22
  Відтепер немає сенсу оформлювати непотрібні довідки, щоб отримати закордонний паспорт.
  Фото з відкритих джерел

  Державна міграційна служба не перевірятиме наявність обмежень у громадян для виїзду за кордон при оформленні закордонного паспорту.

  Так, законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" була змінена ст. 6 Закону "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

  Як зазначають у міграційній службі, відтепер обмеження на виїзд за межі території України не стосуються оформлення паспорту для виїзду за кордон. При його оформленні міграційна служба надалі не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України.

  "Це не лише прискорить внутрішні процеси оформлення документів, але і зменшить навантаження на працівників міграційної служби ", - стверджується в повідомленні.

  Таким чином, як пояснюють у ДМС, будь-яка пропозиція оформити довідку про несудимість для оформлення закордонного паспорту є не тільки незаконною, але й не має ніякого сенсу в контексті процедури оформлення документа.

  Теги : Міграційна служба закордонний паспорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів