Скандального податківця з Житомирщини перевели до Київської області

  7 Липня, 2015 13:23
  Активісти вимагають його люстрації та звільнення за корупційні злочини.
  Плакат з травневої акції 2014 року проти керівництва житомирської податкової
  Фото: Житомир.info
  Плакат з травневої акції 2014 року проти керівництва житомирської податкової

  Начальник слідчого управління Державної фіскальної служби в Житомирській області Олександр Чепель переведений на роботу в Київську область.

  Відповідний наказ видав глава ДФС Роман Насіров, повідомляє Житомир.info.

  Чепель тепер буде заступником начальника слідчого управління ДФС в Київській області. Рапорт на переведення він подав особисто.

  На посту начальника слідчого управління ДФС Житомирщини Чепель працював з листопада 2014 року. Тоді ж більше 200 працівників житомирської кондитерської фабрики пікетували податкову з вимогою звільнити, серед інших одіозних податківців області, й Чепеля.

  Були озвучені дивні факти, згідно з якими у 35-річного чиновника немає рухомого та нерухомого майна. Натомість, його матір, яка між іншим посезонно працює простою фасувальницею на кондитерській фабриці, є власницею 2 квартир у Житомирі, 2 будинків на околиці Житомира та у Тетерівці, а також 2 іномарок.

  Ще раніше, у травні 2014 року, активісти громадської організації "Самооборона Житомирщини" пікетували управління Міндоходов та вимагали звільнити Чепеля та тодішнього в.о. очільника слідчого управління податкової Сергія Войтенка. Вони навіть пройшли у кабінет до Войтенка та вимагали від нього звільнення, але марно. Ще один мітинг проти Чепеля і Войтенка відбувся 10 вересня того ж року. А в листопаді Войтенка замінив Чепель.

  Активісти протестували проти Чепеля и Войтенка й раніше, за часів Віктора Януковича, але це тим більше було марно.

  Теги : Житомирська обл. ДФС олександр чепель
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів