Скандальний забудовник з Осокорків хоче компенсації за розірвання договору

  28 Травня, 2015 12:05
  Якщо Київрада підтримає рішення про розірвання договору оренди, виплатить забудовнику компенсацію або надасть альтернативну земельну ділянку.

  ТОВ "Скай-Буд ЛТД" - забудовник скандального ТЦ на Осокорках, через що у Києві відбувались сутички, - готовий розірвати договір оренди та виділення Київрадою землі під забудову за однієї умови: виплати грошової компенсації за проведені роботи.

  Про це повідомив секретар Київської міської ради Олексій Рєзніков, передають "Українські новини".

  За його словами, у Київраді отримали лист від забудовника, який написав, що не проти розірвати договір оренди, однак за умови компенсації або ж альтернативної земельної ділянки.

  Рєзніков також назвав причину розірвання договору оренди: а саме порушення строків будівицтва об'єкта, адже за 3 роки не були початі активні будівельні роботи.

  Як повідомлялось, Кличко запропонував Київраді розірвати договір і скасувати рішення про відедення земельної ділянки поблизу станції метро "Осокорки" після того, як там виникли масові заворушення 19 травня. У свою чергу,забудовник заявляв, що буде оскаржувати таке можливе рішення.

  Сьогодні ж Київрада має проголосувати за рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки біля метро "Осокорки". Про це закликав мер Віталій Кличко, який заявив, що влада не може йти проти вимог громади, тому намагається знайти компромісне рішення в цьому питанні.

  Теги : Київрада Осокорки Скай-буд забудовник договір оренди
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів