Скандальний керівник адміністрації морпортів отримує понад 320 тис. грн

  11 Сiчня, 2017 14:55
  СБУ підозрює Андрія Амеліна в нанесенні збитків державі в розмірі понад 3 млн грн.

  Керівник “АдміністраціЇ морських портів України” Андрій Амелін, який фігурує у декількох кримінальних провадженнях, отримує 320 тис. грн заробітної плати, пише Bihus.info.

  СБУ підозрює його у нанесені збитків державі у розмірі понад 3 мільйони гривень: у 2015 році Амелін переплатив за паливно-мастильні матеріали.

  Окрім закупівлі палива, слідчі перевіряють законність тендеру на днопоглиблювальні роботи у Бердянському та Маріупольському портах на 712 млн грн.

  Влітку минулого року слідчі спробували арештувати підозрюваного, але Шевченківський райсуд Києва випустив Амеліна під заставу у 1,3 млн грн.

  Втім, на посаду чоловік поки що не повернувся: Амелін тимчасово відсторонений від керівництва. Наразі в.о. голови ㅡ Юрій Наконечний.

  Посадовий оклад його заступників ㅡ 260-280 тис. грн.

  Немалий посадовий оклад, розміром в понад сотню тисяч гривень, має не лише керівництво адміністрації, а й у персонал:

  Зокрема, керівник юридичної служби АМПУ ㅡ 220 тис. грн за місяць. Заступник начальника юридичної служби ㅡ 128 тис. грн. Начальник відділу внутрішнього фінансового контролю ㅡ 128 тис. грн. Начальник служби управління персоналом ㅡ 220 тис. грн. Стільки ж - у начальника інженерної служби.

  За повідомленням прес-служби, дохід Адміністрації морських портів у 2015 році становив 8 млрд грн, чистий прибуток підприємства ㅡ 3,8 млрд грн.

  Теги : зарплата Адміністрація морських портів України Амелін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів