Скандальний будинок у центрі Києва залишили за структурами Табачника

  20 Жовтня, 2015 11:07
  Суд відмовив прокуратурі у поверненні будівлі у держвласність.

  Київський господарський суд знайшов аргументи, щоб не віддавати у державну власність нежитловий будинок у Києві, який був відчужений у Міносвіти за часів Дмитра Табачника.

  Про це свідчить рішення суду в єдиному реєстрі судових рішень.

  До 2011 року приміщення площею 556 кв. м на бульварі Шевченка, 27А належало Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Потім його передали в оренду ТОВ "Сан 11", а в 2013 році без конкурсу продали цій же фірмі.

  "Сан 11" отримала право викупу будівлі за 6,58 млн грн. Аргументація була наступною: компанія, нібито, здійснила "невід’ємні поліпшення будівлі" у розмірі понад 25% її вартості.

  ГПУ вимагала повернути цю будівлю державі, бо передача її в оренду для цілей, не пов’язаних з освітньою та науковою діяльністю, суперечила закону.

  До того ж, виявилось, що у 2011 році будинок було внесено до переліку об’єктів культурної спадщини Києва.

  Однак суд у позові відмовив, пославшись на те, що Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спірними приміщеннями не користувався і на дії орендаря не скаржився.

  Крім того, суд заявив, що у квітні 2012 року вказану будівлю виключили з переліку об'єктів культурної спадщини як помилково внесену.

  Теги : Дмитро Табачник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів