Система Януковича сьогодні підсилена Порошенком – Бубенчик

  5 Квiтня, 2018 16:40
  Учасник Революції Гідності заявив, що не має наміру переховуватися від суду, оскільки саме цього чекає від нього влада.

  Народний Герой України, учасник Революції Гідності Іван Бубенчик, якому раніше було висунуто звинувачення у вбивстві двох "беркутівців", наголосив, що не вбачає у своїх діях злочину, бо у 2014-му "захищав свій народ".

  Таку заяву Бубенчик зробив у коментарі телеканалу ZiK.

  "Я готовий бути в суді і я не вбачаю у своїх діях ніяких злочинів і твердо заявляю, що як раніше захищав, так і сьогодні, і завтра буду захищати свій народ", – наголосив Бубенчик.   

  Причиною висунення йому звинувачень Бубенчик вважає спадковість "системи Януковича", яку продовжує розбудовувати діюча влада на чолі з президентом Порошенком.

  "Нам поки не вдалося побудувати ту країну, яку мріє мій народ побудувати, – вільну, де не знущаються над людьми, де люди живуть щасливо. Система, побудована Януковичем, сьогодні підсилена Порошенком та його оточенням. І вона набагато шкідливіше відбивається на моєму народі", – зазначив Іван Бубенчик.

  Нагадаємо, раніше ГПУ відкликала підозру Бубенчику та поширила заяву про ймовірність його виправдання з огляду на закон про амністію учасників Революції Гідності.

  Теги : Порошенко Янукович Євромайдан Іван Бубенчик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів