Символізує рух компанії вперед: "Укрзалізниця" змінила логотип вперше за 20 років

  27 Вересня, 2018 16:45
  Логотип буде єдиним для всієї компанії і її регіональних філій.

  Державне підприємство ПАТ "Укрзалізниця" у четвер, 27 вересня, представила оновлений логотип компанії, який змінився вперше за 20 років.

  Про це повідомляється на Залізничному інформаційному порталі.

  Оновлений логотип, за словами керівника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, є символом змін компанії. Його вже можна побачити на новому рухомому складі: вагонах та локомотивах.

  Зазначається, що відтепер ним є стилізовані літери "У" та "З", виконані унікальним шрифтом, і локомотив, що рухається вперед".

  "Ми не змінюємо логотип, а оновлюємо його, щоб залишити генетичний код і дати сигнал клієнтам і партнерам, що "Укрзалізниця" змінюється. Ми не витратили на його розробку жодної гривні з бюджету компанії. Логотип символізує рух "Укрзалізниці" вперед, є символом того, що "Укрзалізниця" – локомотив держави", – запевнив Кравцов. 

  За словами голови Наглядової ради Шевкі Аджунера, ці зміни демонструють рух "Укрзалізниці" в напрямку модернізації та її орієнтованість на клієнта.

  У свою чергу директор креативної агенції "Galagan" Наталія Закашанська зазначила, що оновлений логотип базується на принципах мінімалізму. За її словами, лаконічність дозволить бути більш впізнаваним, зручнішим у відтворенні, ефективнішим для подальшої комунікації.

  Логотип буде єдиним для всієї компанії і її регіональних філій.

  Як повідомлялося раніше, у швидкому поїзді 257 "Львів-Одеса" під час грози у вагоні поїзда протік дах.

  Теги : укрзалізниця логотип Євген Кравцов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів