Силовики обшукують офіс "Української національної лотереї"

  16 Грудня, 2015 17:28
  В організації наголошують, що представникам компанії і адвокатам не надають документів, що підтверджують право проведення обшуку.
  Обшук в офісі УНЛ
  Фото з відкритих джерел
  Обшук в офісі УНЛ

  Кілька десятків осіб, які представилися співробітниками ГПУ і СБУ, проводять у Києві обшук в Українській національній лотереї (УНЛ).

  Про це заявив директор організації Андрій Бочковський.

  Разом з тим, журналіст Андрій Павловський повідомляє про те, що до будівлі прибула велика кількість людей, схожих на "тітушок".

  "У ці хвилини СБУ проводить обшук в офісі Української національної лотереї. Силовики кажуть, що в офісі знаходився конвертаційний центр. Сюди прибула просто величезна кількість тітушок. Таке відчуття, що повернувся в часи Януковича", - повідомив Павловський на своїй сторінці у Facebook.

  Наразі офіційних коментарів від правоохоронних органів немає.

  В той же час, в УНЛ зазначають, що уповноваженим представникам компанії і адвокатам не надають документів, що підтверджують право проведення обшуку.

  "Особи, які нібито мають відношення до правоохоронних органів, посилаються на незаконне розміщення в офісі УНЛ якогось обмінного пункту. Компанія УНЛ офіційно заявляє, що здійснює винятково ліцензійну діяльність, жодного обмінного пункту на території свого офісу не має і не поінформована про порушення хоч якої кримінальної справи за цим фактом", - наголосив Бочковський.

  НагадаємоОдеський НПЗ заявляє про підготовку рейдерського захоплення заводу.

  Теги : ГПУ СБУ обшук тітушки лотерея
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів