Шустер пропонує транслювати його програму російським телеканалам

  25 Вересня, 2015 21:31
  Ведучий знову звинуватив "1+1" у невиконанні зобов’язань за договором про трансляцію "Шустер-Live".
  Фото з відкритих джерел

  Телеведучий Савік Шустер запропонував російським телеканалам транслювати його програму "Шустер-Live".

  Про це він заявив в ефірі програми, яка сьогодні вийшла лише на телеканалі 3s.tv. З "1+1", який мав за контрактом транслювати програму, домовитися знову не вдалось.

  "У мене до російських колег є конструктивна пропозиція. Давайте ми годину на тиждень будемо виходити у вас. Одна година лише. І ми вам розповімо все про Україну", - сказав Шустер, коментуючи показаний в ефірі програми сюжет російського "Першого каналу" про зняття його ток-шоу з ефіру "1+1" 18 вересня.

  Ведучий наголосив, що 3 вересня був укладений довгостроковий договір з "1+1" про трансляцію в ефірі телеканалу програми "Шустер-Live" по п'ятницях о 20:15. Також Шустер продемонстрував фото цього договору із зобов'язаннями "1+1" транслювати передачу в повному обсязі. Попри це, 18 вересня програма була знята з ефіру за 2 хвилини до початку.

  За словами Савіка Шустера, вчора він отримав від "1+1" відповідь щодо намірів транслювати його програму. У ній йдеться про те, що канал просить утриматися надалі від публічного мовлення передачі на якому-небудь іншому телеканалі, крім телеканалу "1+1" і 3s.tv. Проте, сьогодні об 11:28 на сайті "1+1" з'явилась заява про те, що програми не буде.

  Шустер додав, що цей інцидент "здійснив справжній фурор" у російських ЗМІ та показав глядачам відповідний сюжет "Першого каналу".

  Нагадаємо, Савік Шустер вважає, що його політичне ток-шоу було зняте з ефіру "1+1" 18 вересня за домовленістю власника телеканалу Коломойського і Адміністрації Президента. У свою чергу, "1+1" поширив заяву, що програма була знята з ефіру, "щоб не розпалювати ситуацію в суспільстві". Сьогоднішню ж відсутність трансляції "1+1" пояснив юридичними спорами з "Савік Шустер Студія".

  Теги : "1+1" Шустер Шустер Live
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів