Штурм Верховної Ради – депутати перечікують в їдальні

  19 Червня, 2018 13:26
  Усі виходи з парламенту перекрито, до будівлі стягують силовиків.

  Учасники мітингу ветеранів Афганістану, чорнобильців та шахтарів під Верховною Радою спробували штурмувати будівлю парламенту.

  Про це з місця подій повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  Між активістами та силовиками почалися зіткнення. Учасники мітингу намагалися по одному виштовхувати поліцейських зі своїх лав. Було застосовано сльозогінний газ.

  Учасники акції кричали "Ганьба" і кидали в силовиків пляшки.

  З боку Маріїнського палацу прибуло підкріплення Національної гвардії. Силовики спробували відтіснити мітингувальників від будівлі парламенту, в результаті чого виникли нові зіткнення.

  До мітингувальників вийшла Ірина Геращенко і за допомогою гучномовця запропонувала ініціативній групі зустрітися зі спікером Андрієм Парубієм. Однак її освистали і заглушили криками "Ганьба".

  Учасники протесту вимагають повернення пільг, посилення соціальних гарантій, підвищення зарплат, надання житла і виступають проти монетизації пільг.

  У разі, якщо влада не прислухається до їхніх вимог, протестувальники обіцяють мобілізувати до наступного тижня близько 50 тисяч людей, створити єдиний штаб і вимагати відставки уряду.

  Наразі прохід в парламент заблоковано кількома рядами силовиків.

  Тим часом, у Раді було оголошено перерву, і депутати попрямували до їдальні, повідомляє у своєму Twitter журналіст Роман Кравець.

  Теги : Верховна Рада протест Андрій Парубій акції протесту Ірина Геращенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів