Штурм готелю "Либідь": закривавлений активіст розповів, хто за цим стоїть

  6 Квiтня, 2016 18:14
  За словами активістів, поліція розгромила офіс ветеранів АТО без жодної законної підстави, а стоять за цим "кремлівські рейдери".
  Засновник Союзу ветеранів антитерору
  Засновник Союзу ветеранів антитерору "Сват", екс-боєць "Айдару", адвокат Олександр Золотухін

  У результаті поліцейського штурму готелю "Либідь" та примусового виселення активістів постраждали декілька людей, серед яких можливо навіть є загиблий.

  Про це кореспонденту UA1 розповів один із постраждалих, засновник Союзу ветеранів антитерору "Сват", екс-боєць "Айдару" та адвокат Олександр Золотухін (на противагу словам поліції, що під час штурму ніхто не постраждав). Сам він був побитий та закривавлений.  Зі слів активіста, вони не чинили опору поліції, натомість їх жорстоко били лежачими. Крім того, як відзначив також один зі співвласників готелю, постанови суду про примусове виселення не було, а відтак поліція не мала законних підстав здійснювати силовий штурм.

  Олександр Золотухін заявив, що має дані про те, що начальник Шевченківського РУВС отримав у готелі "Русь" 50 тисяч доларів за цю операцію. Також, за його словами, це все відбувається на замовлення Москви, а керує захопленням депутат від російської Держдуми Олександр Бабаков. Його людина, деякий "Жора Маямський", напередодні нібито зв’язувався з "айдарівцями" та хотів їх підкупити.

  Окрім того, активіст звинуватив і заступника глави АП Олексія Філатова, начебто за вказівкою якого суд прийняв рішення на користь ТОВ "Хотел проперти" про вселення та "усунення всіх перешкод у користуванні" цілісним майновим комплексом готелю "Либідь". Саме "Хотел проперти" пов’язують із групою VS Energy депутата Держдуми РФ Бабакова та президента московського ЦСКА Євгена Гінера.

  Нагадаємо, сьогодні зранку правоохоронці почали штурм готелю "Либідь", у якому, за інформацією очевидців, проживало близько 50 осіб, представників батальйону "Айдар". У поліції вже повідомили, що у затриманих біля київського готелю "Либідь" вилучили зброю та вибухівку. За цим фактом порушена кримінальна справа.

  Теги : Айдар Київ поліція штурм ветерани АТО готель "Либідь"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів