Схоже, за Антикорупційне бюро доведеться боротись усією країною - Найєм

  15 Квiтня, 2015 19:30
  Нардепа дивує, з якою наполегливістю зривають запуск такого важливого для країни органу.

  За інформацією народного депутата Мустафи Найєма, адвокат Юрій Сухов наразі готує судові позови щодо скасування результатів конкурсу на пост глави Національного антикорупційного бюро.

  Про це нардеп написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "У минулому пан Сухов разом з одним з кандидатів на пост глави АКБ Миколою Сірим виступав адвокатом Юлії Тимошенко, а вже після Майдану захищав суддю Печерського суду Оксану Царевич. А ось тепер Юрій Сухов готується зірвати призначення глави АКБ - першого в історії України органу, наділеного повноваженнями проводити розслідування злочинів представників вищого ешелону влади" – заявляє Найєм.

  Нагадаємо, після кількох місяців роботи конкурсна комісія на минулому тижні визначила двох основних кандидатів на пост глави антикорупційного бюро – Миколу Сірого та Артема Ситника – і запропонувала їх на розгляд Президента. Учора Порошенко оголосив про намір до 17 квітня призначити нового главу.

  "А ось тепер з'являється інформація про те, що результати конкурсу можуть скасувати рішенням суду" – пише Мустафа. "Наполегливість, з якою зривають запуск цього органу, викликає легке здивування. З нетерпінням чекаю офіційного повідомлення про те, в який саме суд звернеться пан Сухов тепер і хто з суддів буде розглядати його позов". 

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів