Шоста хвиля мобілізації в Україні добігла кінця

  18 Серпня, 2015 08:34
  Чи будуть наступні хвилі – залежить від розвитку ситуації в зоні АТО.
  Фото з відкритих джерел

  В Україні сплив час шостої хвилі мобілізації, яка була розпочата 19 червня і завершилась 17 серпня, триваючи 60 днів. Її терміни були передбачені законом "Про часткову мобілізацію".

  Відзначимо, що за тиждень до завершення шостої хвилі мобілізації, як повідомляли в Міноборони, план було виконано лише на 50%. Однак військове керівництво запевнило, що демобілізація відбудеться у встановлені строки.

  Водночас у Міністерстві оборони допускали проведення ще трьох хвиль мобілізації, що залежатиме від розвитку ситуації в зоні АТО. Проте додали, що зараз проводиться активна робота, щоб збільшити кількість військових-контрактників.

  Наразі невідома точна кількість призовників з огляду на неповне виконання плану, однак планувалось мобілізувати близько 50 тисяч осіб.

  Як повідомлялось, цьогоріч зросла кількість кримінальних справ за ухиляння від мобілізації у шість разів. Тим часом громадяни продовжують нарікати на незаконні дії військових комісарів, які намагаються за будь-яку ціну виконати план з чергової хвилі мобілізації.

  Теги : АТО мобілізація шоста хвиля мобілізації
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів