Шоковані цифрами: кияни отримали комунальні платіжки за січень

  11 Лютого, 2019 14:52
  За двокімнатну квартиру трохи більше 50 квадратних метрів кияни платять близько 3 тис. гривень.

  Багато жителів Києва були шоковані від отриманих комунальних платіжок за січень. Після подорожчання тепла і гарячої води тариф на централізоване опалення для будинків з лічильниками склав 1654,41 гривень за 1 Гкал (було 1354,78 гривень). Водночас на гаряче водопостачання за наявності лічильника і рушникосушки – збільшився до 97,89 гривень за куб. м (було 80,59 гривень), передає Сегодня.

  За словами мешканки Святошино Ольги Приходько, за невелику двокімнатну квартиру площею трохи більше 50 "квадратів" за листопад за опалення їй нарахували 1396 гривень.

  "За грудень було вже 1712 гривень – в Центрі комунального сервісу мені пояснили, що в перший місяць зими було холодніше, тому і сума вище. У новій квитанції за січень нарахували ще на 500 гривень більше! Це 2275 гривень. Прикро, що в квартирі у нас свіжо, часто включаємо обігрівач", – зазначила мешканка Святошино.

  Приходько зазначила, що майже на таку ж суму потягнула вся "комуналка" в попередньому місяці, тепер же загальна сума – більше трьох тисяч гривень, і це, не рахуючи оплати за газ і світло.

  Киянці Марії Семеновій за тепло прийшов рахунок на 525 гривень замість 344 гривень. "Це з урахуванням субсидії, без допомоги вартість тепла за січень – 2115 гривень, а було 1651 гривня", – додала Семенова.

  Як відомо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з 1 лютого підвищила тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для "Київводоканалу".

  Теги : Київ комунальні послуги тепло гаряча вода
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів