Шокін заявляє, що не втручався у справу "діамантових прокурорів"

  8 Лютого, 2016 11:08
  Генпрокурор України заявив, що не давав жодних серйозних розпоряджень у справі "діамантових прокурорів".
  Фото з відкритих джерел

  Генпрокурор України Віктор Шокін заявив, що ніколи не втручався у справу "діамантових прокурорів" – колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника керівника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна.

  Він зазначив: "Багато хто говорить, що це мої люди. Так ось Шапакіна я взагалі не знав ніколи в житті. А Корнійця я, звичайно, знав, бо ми разом працювали".

  Крім того, за словами генпрокурора, у нього "був укладений договір з першим заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе, що цю справу його підлеглі будуть розслідувати в повному самостійному "плаванні", і так воно й було".

  Втім, Шокін зазначив, що одного разу таки зробив вказівку по справі – вже в кінці розслідування.

  "Не давав жодних вказівок, за винятком одного разу, коли я читав цю справу. Я Давиду (Сакварелідзе – Ред.) написав вказівки, де були порушення норм КПК. Вони їх усунули, наскільки я знаю, і направили справу до суду. Ось і все моє втручання в "справу діамантових прокурорів", – запевняє генпрокурор.

  НагадаємоВищий спецсуд відхилив подання очільника Апеляційного суду з приводу визначення підсудності карної справи про хабарництво "діамантових прокурорів".

  Як відомо, нардеп від БПП заявляє, що новостворений підрозділ ГПУ для боротьби з корупцією може допомагати Кононенку у досягненні його політичних цілей.

  Теги : ГПУ шокін сакварелідзе Володимир Шапакін Олександр Корнієць
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів