Шокін просить відсторонити від посад суддів Царевич і Вовка

  10 Липня, 2015 21:59
  Відповідне направлення щодо дискредитованих суддів Печерського райсуду Києва генпрокурор направив до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

  Генпрокурор Віктор Шокін направив до Вищої кваліфікаційної комісії суддів клопотання про відсторонення від посад суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

  Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

  Як зазначається, слідчі вважають, що вказані судді можуть перешкоджати кримінальному провадженню, у яких вони є фігурантами. Зокрема, можуть уникати слідства і суду під виглядом необхідності розгляду судових справ та впливати на інших осіб-свідків.

  У прокуратурі відзначили, що слідчий відділ прокуратури Вінницької області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою судді Печерського райсуду Києва Царевич у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 375 ККУ (винесення свідомо неправосудних рішень).

  У тих же правопорушеннях підозрюється і Сергій Вовк. Кримінальне провадження стосовно нього, яке розслідувалось слідчим відділом прокуратури Києва, знаходиться на розгляді в Шевченківському райсуді столиці.

  Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського суду - Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич. Царевич і Кицюк підозрюються в тому, що винесли свідомо неправосудні рішення у справах про адміністративне правопорушення щодо активістів Автомайдану та в інших справах.
  Теги : судді Царевич Вища кваліфікаційна комісія суддів Сергій Вовк Віктор Шокін відсторонення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів